New Breed Of Metal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Five Finger Death Punch

3 posters

Go down

Five Finger Death Punch Empty Five Finger Death Punch

Postaj  Richpa sub srp 05, 2008 4:37 pm

Five Finger Death Punch ili skraćeno 5FDP, je relativno noviji metal bend koji je na sebe privukao pozornost prvim i jedinim albumom ''The Way Of The Fist''. Odličnu prihvaćenost benda potvrđuje činjenica da je album prodan u 100.000 komada.

Osim brzorastuće vojske fanove, nahvaljeni su i po raznim rock i metal medijima, dobivši komentare tipa ''novo lice brutalnosti'' i ''metal za novi milenij'', pa čak i ''vokal koji posjeduje Anselmovu snagu i njegov stav''.

U kratko vrijeme su dospjeli među Billboard Top 200, a njihov album našao se među konkurentima za metal album 2007. godine. ''The Way Of The Fist'' bi se mogao opisati kao album koji kroz 10 pjesama donosi energičnost u sprezi sa melodičnim gitarama, mješavinu agresivnog vokala i čistog pjevanja, sve to iskomponirano tako da tvori jedan moderan metal uradak koji osim čvrstine, posjeduje veliku dozu svježine i lako slušljivih, ali znalački odsviranih pjesama. Stvar koja najviše odgovara nekakvom ''ukusu masa'', ujedno i najlakša stvar na albumu ''The Bleeding'', je lansirana u etere radija i TV-a, a spot možete pogledati OVDJE.

Frontman benda je Ivan Moody, živopisni lik koji će nekima biti poznat kao vokal nu metal benda Motograter (raspali se prije par godina), a osim njega tu su gitaristi Zoltan Bathory (ne, ja ne izmišljam ova imena, stvarno se tako zovu) i Jeremy Spencer, pa Matt Snell (bass) i Darell Roberts (bubnjevi).

Trenutno 5FDP odrađuju turneju po SAD-u na Mayhem Metal Festu, na kojem nastupaju poznata imena kao Slipknot, Disturbed, Machine Head i Mastodon. Osjetite se slobodnim posjetiti njihov myspace i preslušati koju stvar. KLIK

by Stark
Richpa
Richpa
Admin

Male Broj postova : 363
Age : 38
Lokacija : Knin
Registration date : 25.06.2008

https://nbom.forumakers.com

[Vrh] Go down

Five Finger Death Punch Empty Re: Five Finger Death Punch

Postaj  n0thing pon srp 07, 2008 1:23 pm

lijepa biografija, ali bend mi uopce ne pase... Neutral
n0thing
n0thing

Male Broj postova : 236
Age : 39
Lokacija : Umag
Registration date : 25.06.2008

[Vrh] Go down

Five Finger Death Punch Empty Re: Five Finger Death Punch

Postaj  Richpa pon srp 07, 2008 2:35 pm

Meni su odlicni
Richpa
Richpa
Admin

Male Broj postova : 363
Age : 38
Lokacija : Knin
Registration date : 25.06.2008

https://nbom.forumakers.com

[Vrh] Go down

Five Finger Death Punch Empty Re: Five Finger Death Punch

Postaj  Nameless ned srp 13, 2008 7:56 pm

Meni su vopra legli, jos kad sam im i prvi put EP cuo.
Album kad je izasao nije se prestao vrtit na mojoj lejlisti.Pjesme poput Ashes, White Knuckles,... te pogotovo The Bleedinga (meni jedna od metal pjesama 2007. godine) su jebeni kvlt postale,u kratkom roku.
Inace sam karijeru Ivana Moodyja - Ghosta pratio jos iz doba kultnog nu metal benda Motogratera. Nadam se samo da je ovaj bend duzeg roka trajanja od Motogratera i Ghost Machinea.
Preporuka
Nameless
Nameless

Male Broj postova : 1
Age : 35
Lokacija : Sarajevo - Ljubljana, in the heart of Downfall
Registration date : 13.07.2008

http://www.myspace.com/evadingdownfall i www.rock-planet.com

[Vrh] Go down

Five Finger Death Punch Empty Re: Five Finger Death Punch

Postaj  n0thing ned srp 13, 2008 9:50 pm

sorry stari ali Motograter je daleko od "kultnog nu metal banda"... lol!
n0thing
n0thing

Male Broj postova : 236
Age : 39
Lokacija : Umag
Registration date : 25.06.2008

[Vrh] Go down

Five Finger Death Punch Empty Re: Five Finger Death Punch

Postaj  Richpa pon srp 14, 2008 12:56 pm

Dobar je Motograter, u svakom slucaju su mi bolji nego Disturbed bounce Basketball
Richpa
Richpa
Admin

Male Broj postova : 363
Age : 38
Lokacija : Knin
Registration date : 25.06.2008

https://nbom.forumakers.com

[Vrh] Go down

Five Finger Death Punch Empty Re: Five Finger Death Punch

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.